Melody will never die. Will NEVER die.

Povídka 2015 - kapitola dvacátátřetí

31. ledna 2015 v 14:56 | MJJcreatePRODUCTION |  Povídka 2015
Drahé dámy, další dílek :-) Michaelovo provokování vrcholí, ale Zer - Jin si svou touhu po pomstě vzít nedá :-) Mik to ovšem vyřeší :D P.S. Měla jsem dneska hrozný problémy s prohlížečem, držte palce, aby mi ten můj stařeček celej nespad :D

Zer - Jin se vrátila do svého domku, sundala si svůj hábit a vztekle jím mrštila do kouta. Jindy zcela klidná dívka, která ovládala své emoce, byla nyní na doraz rozlícená a to nemělo zůstat bez odezvy. Jen v podprsence a ve volných kalhotách se posadila na zem a začala přemýšlet. Tohle mu nedaruje! Jít za Mistrem za jejími zády a vyzvědět na ní všechno! Podepsal si ortel a vykonavatelem trestu bude ona, Zer - Jin. Pozoruhodné bylo, že ačkoli naprosto stejný podíl viny na tom menším spiknutí měl i Mistr, jeho odsoudit ji ani nenapadlo. Mistr byl zkrátka Mistr, veškerou vinu házela na Michaela. Vztek ji stále neopouštěl a ona nyní celou svou mysl soustředila na znovuzískání přívěšku, který pro ni měl nevyčíslitelnou hodnotu.

Prudce vstala, strhala ze sebe zbytek šatstva a zamířila do sprchy. Asi po dvaceti minutách stání pod horkou vodou vylezla, osušila se a oblékla. Vzala si na sebe černý komplet - upnuté kalhoty a rozevlátou halenu, která měla spodní výstřihy dosahující až k žebrům.

Vyšla z domu a neslyšně se přemístila až k hlavní budově. Venku zevlovali bodyquardi, ale ona našlapovala tak tiše, že si jí absolutně nevšimli. Ocitla se na té straně domu, kde se ve třetím patře nacházel i balkon náležící k Michaelově ložnici.

Zer - Jin se ostražitě rozhlédla a jala se šplhat po sloupech směrem vzhůru. V jednom momentě se zdálo, že by si ji bodyquardi mohli všimnout, proto se schovala do výklenku a napodobila zpěv páva. Tóny se rozléhaly po pozemku a nebylo úplně jasné, odkud se linou. Bodyquardi se začali zmateně rozhlížet a Zer - Jin využila chvilky nepozornosti a vymrštila se směrem vzhůru. Rukou se zachytila spodní části balkonu a chvíli zůstala viset jen zavěšená na jedné ruce. Poté bez problémů se vyhoupla až na zábradlí. Na něm nezůstala dlouho stát, nýbrž poklekla a jediným saltem skončila na betonové podlaze balkonu. Urychleně se schovala za záclonu v okně.

Nahlédla dovnitř a spatřila Michaela, kterak leží v posteli a klidně oddechuje. On snad usnul! Pomyslela si a vešla otevřeným balkonovým oknem dovnitř. Chtěla být pokud možno neslyšná a překvapit ho nepřipraveného. Možná bych mu mohla něco hodně ostrého jen tak mimochodem vetknout do oka! Napadlo ji popuzeně a jala se uskutečňovat svůj plán. Bylo by se jí to podařilo, nebýt drobné okolnosti a tou byl neznámý ostrý předmět ležící na podlaze, který se Zer - Jin zabodl do chodidla. Vyjekla překvapením a sesunula se na jedno koleno.

Michael se tím rámusem probudil a urychleně rozsvítil noční lampičku. Spatřil Zer - Jin v okně svého balkonu, jak pololeží, polosedí na zemi a vyčítavě si ho měří.

"Jsi nebezpečný! Necháváš pravidelně po podlaze svého pokoje rozházené napínáčky?!"

Michael se uchechtl a zvedl se z postele. Přešel k Zer - Jin.

"Ty tu musely nechat děti, když si tu hrály. Přijímám na ranči denně spousty dětí, nemohu postřehnout všechny, co kdy dělají!"

Michael zvedl Zer - Jin ze země a položil ji na svou postel. Byla ztuhlá, nelíbilo se jí to, ale v tu chvíli zkrátka nemohla chodit.

Michael vzal do ruky její nohu a prohlédl si chodidlo. Opřel si její nohu o koleno a chystal se napínáčky, vbodlé hluboko do kůže, vyndat. Zer - Jin si ho při té činnosti prohlížela přihmouřenýma očima.

"Takhle se zřídit kvůli kousku kamene na koženém hadru!" kroutil Michael provokativně hlavou a jemně vyndával ostré předměty ze Zer - Jinina chodidla.

"Stojí za to! Ale tomu barbar, jako jsi ty, nemůže rozumět!" pronesla nenávistně. Rozhlédla se kolem sebe. Na nočním stolku napravo od ní spatřila dezertní talířek s drobounkým jehlicovitým nožíkem, očividně velmi ostrým. Pohlédla zpět na něj.

"Ostatně, proč jsem tu. Vrať mi ten náhrdelník!"

"Nebo co?!" pronesl drze a dál se zaobíral její nohou. Zer - Jin vystřelila ruku a uhodila ze strany do drobného dezertního nožíku, který vyletěl do výšky. Zer - Jin ho ve vzduchu obratně zachytila a namířila ho na Michaela.

"Vrať mi to!" zašeptala výhrůžně. Mezitím ještě stačila vytrhnout svou nohu z Michaelova sevření, takže nyní klečela na posteli a ohrožovala ho. Michael byl vyveden z míry, ale přitom byl podivně vzrušen. Zer - Jin se skutečně nepoddá.

"A co když ti ho nedám?!"

Zer - Jin prudce zvedla ruku a chytila Michaela zezadu za vlasy. Hrubě za ně trhla a obnažila tím celý Michaelův krk. Ten tepal vzrušením a touhou smíšenou se strachem. Přiložila na krční tepnu čepel nože a jemně přitlačila. Na Michaelově bělostném krku se zatřpytilo několik kapek krve. Prudce vydechl a tiše zasténal.

"Já nežertuji! Vrať mi to, nebo té krve bude víc!"

Michael zprvu nevěděl, co dělat, pak ho ale napadla spásná myšlenka. Potichu zajel rukou do zadní kapsy kalhot a vytáhl několik bouchacích kuliček, které mu zůstaly v kapse po včerejší návštěvě nemocných dětí. Hodil je napravo od sebe, asi pět metrů od postele explodovaly. Zer - Jin se lekla a toho Michael plně využil. Uchopil ruku, ve které svírala nůž, a zkroutil jí ji za záda. Vykřikla bolestí a jala se od něj odtahovat, ale přitom obnažila část svého hrdla, na které se Michael přisál svými rty. Zer - Jin upustila nožík a prudce vydechla. Nechtěla, NECHTĚLA, se podvolit, ale tomu prudkému návalu citů sama už neodolala. Nalehl na ni skutečně celou vahou těla a Zer - Jin začala uléhat. Bolelo to, protože stále držel její ruku zkroucenou pevně za zády, a když už se zdálo, že jí snad vykloubí rameno, začala tiše sténat. Nedal jí šanci cokoli říct a vášnivě jí políbil. Točila se jí z toho hlava, takovou směsici vášně a bolesti doposud nezažila. Bolest však nyní celému pocitu dominovala. Když na chvíli pustil její rty, začala tiše kňourat:

"Moje ruka! Prosím! Bolí to, má ruka!" On ale nehodlal její ruce pustit. Pouze uvolnil sevření a přehmátl. Chytil ji zá zápěstí obou paží a těžce na ni zatlačil, až si musela skutečně úplně lehnout a ruce ji pro změnu uvěznil za hlavou. Držel ji ruce za hlavou a dolehl na ni. Prudce vydechla. Byl až neuvěřitelně dominantní a silný. Michael by takový za normálních okolností nebyl, ale zaprvé ho svým chováním dohnala téměř k šílenství a on měl neodbytnou touhu jí to vrátit i s úroky a zadruhé měl na paměti Mistrova slova: Musíš si ji podrobit!! Jen tak ji získáš cele na svou stranu! A navíc už sám své city nedokázal krotit. Měl nyní objekt své touhy plně ve své moci a to s ním dělalo divy.

Když na ní spočíval celou vahou těla a měl jistotu, že ho nepřekvapí zase nějakou života ohrožující hračičkou, začal ji hladově líbat. Tiskl se k ní a doslova plenil její rty. Zer - Jin neměla čas ani se nadechnout, srdce jí bušilo až v krku a myšlení se zamlžovalo. Polibky mu vracela se stejnou intenzitou, v tu chvíli ji vadilo jediné - že nemůže hýbat rukama. Michael nevypadal, že by měl v úmyslu její ruce pustit, prozatím ne. Stále jí líbal a líbal, kradl její dech a vyvolával v ní nutkavou touhu sténat rozkoší.

Náhle uvolnil sevření svých rukou. Překvapeně otevřela oči. Díval se na ni jako na tu nejnádhernější bytost pod sluncem a sjížděl rukama po jejích pažích, po krku, až se zastavil na blůze. Zahákl prsty mezi knoflíky a prudce trhl. Knoflíčky vyletěly do vzduchu a s cinkotem se rozkutálely po podlaze. Na Zer - Jininu rozpálenou pokožku se dostal chladný vzduch, prudce vydechla a zvrátila hlavu. Michael se začal zabývat jejím krkem, dekoltem a ňadry. Vše pečlivě a velmi pomalu líbal, každý kousek jejího štíhlého těla. Sám zůstával cele oblečen a nehodlal na tom pro dnešek nic měnit. Zer - Jin na něj chtěla dosáhnout a alespoň trochu mu oplatit něžnosti, kterými ji zahrnoval, ale nedovolil jí to. V momentě, kdy k němu vztáhla ruce, opět jí je uvěznil za hlavou a přitom si jemně kousl do krku. Tiše vykřikla. Trochu to zabolelo, no spíš o mnoho víc vzrušilo.

Náhle pocítila, že sám putuje rukou někam dolů, kam nedohlédla, dokud nezazněl cinkot přezky u kalhot. Čekala, co bude dál. Stáhl ruce a k zbláznění pomalu ji vysvlékl s kalhot, jen aby zjistil, že pod nimi nic nemá. Usmál se a pohlédl na ni. Zčervenala. Nahnul se, aby ji políbil a v tu chvíli do ní vnikl. Oba naráz zasténali. Zer - Jin byla velmi, velmi úzká a Michaela to připravovalo skoro o rozum. Pronikal do ní pomalými, intenzivními a hlubokými přírazy a Zer - Jin jen tiše sténala. Byla stěží schopna utvořit souvislou myšlenku. Celou svou mysl soustředila na ten intenzivní zážitek. Teprve posléze si uvědomila, že Michael pustil její ruce, nyní jí držel jednou rukou za zadek a druhou v ohbí kolena, její nohu si omotal kolem beder. Ihned toho využila a objala ho rukama pevně kolem zad, aby se k němu mohla ještě víc přitisknout.

Přírazy se stávaly čím dál rychlejší a hlubší, až oba naráz vybuchli v orgasmu. Zer -Jin zaťala nehty do Michaelových zad a Michael zabořil hlavu do jejího krku. Oba takto zůstali zaklesnutí asi deset minut a rozdýchávali to, co právě prožili. Po chvíli Michael vstal a popošel k oknu. Zatáhl těžké, brokátové závěsy. V pokoji nastala tma, Zer - Jin Michaela soustředěně pozorovala, ležela a čekala, co udělá. Michael přešel k posteli a začal se vysvlékat. Zer - Jin ho sjížděla dychtivým pohledem, přestože v pokoji byla tma a ona mohla spatřit jen siluetu jeho štíhlé postavy. Když se svlékl, přiklekl na jedno koleno do postele a stáhl Zer - Jin z ramenou roztrženou košili. Najednou byli oba nazí. Michael si přilehl k ní a sebe i ji přikryl dekou. Zer - Jin se k Michaelovi přitiskla, hlavu složila na jeho hrudník. Slastně vzdychla.

"Spi, miláčku, já budu strážit tvé sny." pronesl Michael do ticha a pohladil Zer - Jin po vlasech.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 31. ledna 2015 v 15:38 | Reagovat

Ty krááááso!!! O_O Tak nejdřív Zer-Jin přijde, aby ho téměř podřízla jak kuře, kvůli tomu co má evidentně pro ní velkou cenu, našlápne si připínáky a Mike to svede na děti, pacholek..:-) No a potom..., teda, myslela jsem si, že ten náš gentleman,si podrobí nejdřív její mysl a ostatn dstane jako bonus, ale to on ne.. a hrrr.. na ni, ale tak si říkám, že kdyby Zer-Jin opravdu nechtěla, měl Mike napíchaný připínáčky v zadku:D No vzal to hopem, ale krásně!!! Jen si tak říkám, že to když se do něj Zer-jin zamilovala jí neoslabí a bude dákl pokračovat v poslání, pro které tam přišla no a nebo ho vymění za jiné :-P Tak Zer-Jin bojovnice našla přemožitele!!♥

P.S. ten můj stařeček i prohlížeč taky dneska haproval, takže asi nějaký erekce na slunci :D  :D  :D

2 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 31. ledna 2015 v 16:23 | Reagovat

[1]: Přesně tak, erekce na slunci :-D :-D chtěla jsem "to" ještě oddálit, ale to už by Majk asi vylez z povídky ven v k praskutí uplejch zlatokalhoťákách a jebnul by mě po hlavě pánví :-D :-D už jsem to prostě nemohla nechat čekat, je to taky jen chlap :-D a Zer-Jin už potřebovala zkrotit :-P

3 Zuzy Zuzy | Web | 31. ledna 2015 v 16:37 | Reagovat

[2]: Jasně, já chápu a maximálně schvaluju, má to grády.. četla jsem už nejmíň třikrát!!! Jo a kdyby mě jebnul tou svou pánví, nebyla bych vůbec proti !!!! :-D  :-D  :-D  Tak jsem na tvojí povídku zvědavá čím dál víc.. tohle je ta nepřídvídatelný a nádherný!! :-)

4 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 31. ledna 2015 v 16:57 | Reagovat

[3]: Děkuju moc! Jo jasně - kdo by taky nechtěl dostat od Michaela Jacksona pánví přes hlavu :-D :-D :-D nehlaste se všechny tak najednou :-D :-D :-D

5 Zuzy Zuzy | Web | 31. ledna 2015 v 17:00 | Reagovat

[4]:Není zač, prostě mě baví číst, těším se na další kapitolu a tak nějak motivuje v psaní své vlastní povídky.
Myslím, že v konečné fázy, by bylo jedno čím by to bylo.. :-D

6 Simoňka Simoňka | Web | 31. ledna 2015 v 17:34 | Reagovat

fuuuha... dominantný... nápadne mi to 50 odtieňov šedej... bohááča... poslintám poččítač :-P  :-P  :-P  :-D eštééééé prosííím parááda :-P panvicou po hlave ja chcem od neho pekne po zadku :-P  :-P

7 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 31. ledna 2015 v 18:19 | Reagovat

[6]: Děkuju moc :-) tak přes zadek, jo? Tak teď jsi mě Simoňko přivedla na nápad, tohle použiju v nějaké další jejich milostné kapitole :-P
BTW - děvčata těšte se na kapitolu, která přijde tak za další dva tři díly - tam jsem fakt ze sebe vydala vše a popsala fakt snad scénu z Fifty shades of grey :-D :-D O_O

8 Zuzy Zuzy | Web | 31. ledna 2015 v 18:37 | Reagovat

[7]: dva, tři díly, do tý doby umřu :-) a ještě nás takhle napínáš, není ti to blbý ?? :-D

9 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 31. ledna 2015 v 19:09 | Reagovat

[8]:  Ne! :-D já vás jenom připravuju! :-D

10 Zuzy Zuzy | Web | 31. ledna 2015 v 19:54 | Reagovat

[9]: Aha, tak to si raděj objednám sanitku, kdyby to se mnou seklo :-D Máš a svědomí stařenku.. :D

11 Starlight Starlight | E-mail | Web | 1. února 2015 v 13:22 | Reagovat

Ty vole :D  :D  :D  :D Kdybychom měly všechny čerpat z Fifty Shades, tak bysme psaly jen porno, to by bylo za chvíli o ničem :-D  Jinak taky se mi líbí dominantní Michael, tohle jsem teda nečekala ;-)
PS: Půjdete na to do kina, když už je o tom řeč? Já mám lístky koupené od Vánoc, protože to šlo pěkně rychle s prodejem, a už je to nějakou dobu vyprodané (na den, kdy půjdu) :-D

12 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | Web | 1. února 2015 v 13:42 | Reagovat

[11]:Já se teda do kina nechystám, počkám si na TV vysílání. No jen neříkej, kdyby se ti v reálu s Michaelem splnila alespoň půlka Fifty Shades, tak by se ti to nezdálo o ničem :D :D :-P

13 Simoňka Simoňka | Web | 1. února 2015 v 16:53 | Reagovat

ja sa chystám na Fifty Shades :-P a uznávam tá kniha je neskutočná mám ju stiahnutú v tablete a čítať to večer a ešte aj s predstavou Michaela namiesto Christiana GReya tak fuuu... :-P  :-P keby polku zažiť z Fifty Shades aj po jednej scéne by som mala asi dosť :-D  :-D  :-D ale pokojne sa inšpiruj fifty shades schvaľujem... mňa to napadlo len v súvislosti s tou dominanciou :-D a na YouTube sú už ukážky i trailer uff :D :-D  :-D len aby nakoniec Zer- JIn nepoažovala Michaelovu spáľňu za červenú mučiareň :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama