Melody will never die. Will NEVER die.

Povídka 2015 - kapitola devětadvacátá

10. února 2015 v 18:22 | MJJcreatePRODUCTION |  Povídka 2015
Dílek významově prakticky o ničem, pouze jsem se nechala unést vlastní fantazií :-) budu ráda, pokud se díl bude líbit :-)"Ano, madam!" pronesl a začal Zer - Jin hladově líbat. Zer - Jin si položila ruce okolo hlavy a nechala ho, ať si s ní dělá, co uzná za vhodné. Michael se velmi dlouho zabýval jejími rty, poté se přesunul na krk. Zer - Jin jen slastně přivírala oči a sem tam jí z úst unikl slastný vzdech. Další na řadě bylo dívčino tričko. Naštěstí byla dostatečně chytrá a po prvním dnešním milování si oblékla tričko a nikoli košili, protože jí bylo naprosto jasné, jak by dopadla. V koši skončily cáry ze dvou roztržených halen. Přetáhl jí ho přes hlavu a odhodil na stranu. Zůstala do půl těla nahá, jedině kalhoty zbývaly.

Michael se náhle odtáhl, napřímil se a klekl si na obě kolena. Uchopil ji za obě ruce a prudce trhnul. Zer - Jin překvapením vyjekla, byla prudce vynesena do vzduchu a v plné rychlosti nasedla na Michaelův klín (zatím jsou ještě oblečeni, dámy! :-D )a horní polovinou těla napadla na jeho hrudník. Tlumeně vyhekla a musela se rukama zaháknout za Michaelova ramena, jinak by se poroučela okamžitě nazpět. Nohy obtočila kolem jeho pasu.

"Bože, příště mě upozorni, až budeš chtít něco takového udělat! Málem jsem z toho měla smrt!"

Michael jí nevěnoval pozornost a dál se zabýval jejím krkem. Zer - Jin se velmi rychle vzpamatovala z šoku a zvrátila hlavu dozadu, obnažila tím celý krk. Slastně přivřela oči a vychutnávala si jeho horké rty a jazyk. Zrychleně dýchala a srdce jí bušilo až někde v krku. V momentě, kdy Michael zapojil do hry i zuby a začal ji jemně kousat do ohryzku, sténala už polohlasně. Narovnala hlavu a přesunula ruce k Michaelovým knoflíčkům na košili. Chvíli se snažila roztřesenýma rukama knoflíky rozepínat, pak jí to přestalo bavit a košili mu zkrátka přetáhla přes hlavu. Nyní byli oba do půli těla nazí.

Zer - Jin se sklonila a políbila Michaela na rameno, po chvíli na krk. Poprvé si pořádně všimla jeho drobných tmavých flíčků na kůži a zkusila jej na jeden z nich políbit. Mírně sebou cukl a sykl vzrušením. Ano, pomyslela si, přece jen je jeho nemocná kůže na doteky a polibky citlivější. Mírně se pro sebe pousmála. Cukl sebou o něco rázněji, sjela mu tudíž z klína opět na postel. Domnívala se, že se celé milování ponese v něžném duchu, ale to ještě neznala Michaela v ráži. On uměl propojit něžnosti s dominancí.

Chvíli jí rukama přejížděl přes ňadra a bříško, když tu náhle ji uchopil za boky a jediným pohybem ji převrátil o 180°. S žuchnutím dopadla na břicho a vyvedená z míry zůstala ležet. Michael si klekl obkročmo nad ni a jemně jí přejížděl dlaněmi po zádech. Náhle vyjekl překvapením.

"Netušil jsem, že máš tetování!!"

"Ani jsi nemohl! Zatím jsi mě neviděl zezadu!"

Michael přejel konečky prstů po tetování na její pravé lopatce.

"Co je to?" vydechl fascinovaně.

"To je čínský drak. Typický symbol staré Číny. Tetují je žákům po jejich první splněné zkoušce."

"Kolik ti bylo?"

"Dvanáct let. Nebylo to nic příjemného, ale ve výsledku jsem ráda, že ho mám."

Sklonil se a políbil ji na obrázek. Pomalu rty přejížděl po jejích jizvách na zádech a Zer - Jin se v mžiku celá chvěla. Byla na zjizvených místech také nesmírně citlivá. Líbal ji a líbal stále níž a níž, až se dostal k bedrům, kde končila přezka kalhot. Michael si všiml úseku otlačené kůže na její bederní páteři.

"Co je to?" optal se.

"Tam nosím zasunutý nůž." odpověděla klidně a vážně.

Náhle cítila, jak se jeho ruce sunou kolem pasu dolů podél bříška až k místům, kde měla zapínání kalhot. Mírně se nadzvedla v pánvi, aby mu usnadnila přístup. Již tušila, co přijde a snažila se na to připravit. Michaelovy šikovné prsty dvěma tahy rozepnuly knoflík u kalhot a dalším zkušeným tahem uvolnily zip. Přesunul ruce zpět na její boky, zahákl prsty za kalhoty a svlékl jí je dolů, i ty odhodil na stranu.

Náhle zaslechla, jak cinká přezka, nyní u jeho kalhot. Věděla, co přijde a byla z toho na jednu stranu vzrušená a na tu druhou nervózní. Zkoušeli praktiky, které doposud s nikým nezažila. Také byla nesvá z toho, že jej špatně odhadla. Typovala ho na asexuálního poustevníka a panice, který o "tom" věděl nanejvýš z nějakých časopisů a sám "to" nikdy nezkoušel. Popřípadě v něm mohla spatřit maximálně slušného gentlemana, kterému by něco podobného ani nepřišlo na mysl. Domnívala se, že by se styděl i za pouhé myšlenky, natož, že by byl schopný činů.

Ale on byl více než schopný. Byl navíc očividně rozhodnutý vyzkoušet s ní vše, co se zkusit dalo. Zahlédla to v jeho pohledu už prve, ten pohled říkal:" Čekal jsem na tebe velmi dlouho, krásko a teď, když jsem tě získal, tak si to náramně vychutnám. Tajně a za zavřenými dveřmi! Ve společnosti budu nadále ten gentleman, co své odpovědi šeptá!"

Zaslechla šustot látky a ohlédla se. Vysvlékl se právě z kalhot a uchopil ji zezadu za stehna. Mírným tlakem ji donutil je roztáhnout. Položila hlavu na složené dlaně a čekala. Michael se k ní sklonil, i přes krkolomnou pozici se natáhl, aby vyhledal její rty a ujistil se, že je vše v pořádku. Zvedla hlavu a nechala se políbit. V hlavě jí neustále probíhala jediná myšlenka, složená z jediných dvou slov: Už, už už! Teď …! Jako zaseknutá gramofonová deska.

Přitiskl své rty na její a v tu chvíli do ní zezadu vnikl. Průnik byl tak intenzivní, až se zajíkla do polibku a z očí jí vyběhly slzy.

"Je vše v pořádku, lásko?" optal se Michael starostlivě. Zer - Jin se opřela čelem o své složené ruce a přikývla. Prožívala právě velmi intenzivní chvilku a chtěla si ji vychutnat. Proto ji žádné zrakové vjemy nesměly rušit. Sevřela pevně víčka a dál potichu plakala slastí. Michael se mezitím přesunul nad ni, hrudníkem se otíral o Zer - Jinina záda a paže, na kterých teď spočívala celá jeho váha, si opřel z obou stran kolem její hlavy. Levou nohu pokrčil a podsunul pod Zer - Jinino stehno, svíral ji nyní ve skutečně pevném objetí a začal se v ní pohybovat. Vykonával pomalé, hluboké a k zešílení přesné přírazy a s mozkem silně zamlženým slastí pozoroval její i své reakce. Zajímalo jej, kam až může člověka milování zanést.

Přirážel okamžik od okamžiku rychleji, přesto hloubku přírazu nešidil. Kroužil pánví a líbal Zer - Jin na záda. Zer - Jin tiše sténala a skrápěla přehoz pod sebou slzami. Něco tak rozvláčně a dusivě vášnivého nikdy nezažila. Tohle nebyl obyčejný sex, to byla extáze, čistá vášeň. Michael se velmi snažil nepodlehnout pudům, které by ho donutily akt dovést zběsilým tempem do konce. Naopak zapojil veškeré své smysly a vedl milování až za dosud probádané hranice.

Zer - Jin náhle rozpojila složené ruce a uchopila jimi Michaela z každé strany za zápěstí. Pěvně stiskla a zabořila nehty do jeho kůže. Pro Michaela to byl jasný signál, že si zatím vede velmi, velmi dobře. Zrychlil tempo a ze Zer - Jininých úst okamžitě zaslechl steny. Už nechtěl ani jednoho déle trápit, zapřel se rukama, vypl všechny smysly a nechal se unést touhou a chtíčem. Velmi brzy dovedl celý akt do velmi intenzivního, dlouhého vyvrcholení - svého i Zer - Jinina.

Po odeznění slasti na okamžik ztratil nadvládu nad svým tělem a zhroutil se celou vahou na Zer - Jin. Té to ovšem nevadilo, po prožité rozkoši nemohla chvíli ani přemýšlet a váha, která ji náhle zalehla, jí byla podivně pevným, záchytným bodem. Ujistila se, že je skutečně na svém místě, neboť se jí točila hlava a chvílemi jí přišlo, že snad létá. Váha Michaelova těla jí sice nedovolila dýchat, ale paradoxně jí vrátila zpět na pevnou zem.

Jakmile Michael opět ovládal veškeré končetiny, jal se velmi rychle zvedat, aby Zer - Jin nijak neublížil. Sesunul se vedle ní a sklonil obličej k tomu jejímu, který byl v tu chvíli zakryt prameny vlasů.

"Miláčku?" začal opatrně a ukazovákem shrnul vlasy z jejího obličeje. V tu chvíli se Zer - Jin pokusila zvednout. Síla milování ji však neskutečně vyčerpala a opět se sesunula na lůžko. Michael jí v letu uchopil, otočil a chvějící se přitiskl na svou hruď. Pevně ji držel za záda přitisknutou k sobě a ulehl spořádaně do peřin. Sebe i Zer - Jin přikryl přikrývkou. Nahnul se nad dívku a starostlivě ji pozoroval. Zdálo se, že jí dal zabrat více, než měl, obával se, že jí možná i ublížil. Ovšem Zer - Jin pomalu zvedla ruku, chytila jej zezadu za krk a přitáhla si jeho rty k těm svým. Polibek od ní byl sladkou odměnou.

"To bylo … neskonale krásné!" vydechla vyčerpaně Zer - Jin a Michael se pýchou zarděl. Políbil Zer - Jin do vlasů, natáhl se a sfoukl svíčku. Chystali se k posilujícímu spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 10. února 2015 v 19:39 | Reagovat

Tak tomu říkám zafunět si okna!:D J, není nad erotický tělocvik, sakra, Miku ty jsi zdá se inovátor úplně ve všem! :-)

2 hanylen hanylen | E-mail | Web | 10. února 2015 v 20:27 | Reagovat

Tohle mě zabijééé :D. Právě jsem odpadla, jako kdyby ch to zažila :-P. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama