Melody will never die. Will NEVER die.

Úvodní citát, autorova poznámka a věnování

9. února 2015 v 14:29 | MJJcreatePRODUCTION |  Překlady knih a článků (ÚRYVKY)
Syl Mortilla - První kniha o Michaelovi
"Ignorance je zatměním mysli - ovšem takovým zatměním bez měsíce a bez hvězd."
Confucius
POZNÁMKA AUTORA
Jméno Syl Mortilla je pseudonym. Důvod, pro který jsem si vymyslel pseudonym, je trojí. Zaprvé k ochraně své identity, zadruhé pro ten luxus dopřát si svobody - možná paradoxní - zkrátka zůstat sám sebou a ten třetí - pro mě nejdůležitější - jméno je anagramem matčina jména za svobodna a otcova příjmení. Moji rodiče se rozvedli, když jsem byl malý chlapec, zhruba v době, kdy jsem objevil Michaela.
Přezdívka "Syl Mortilla" jako taková je v první řadě vyjádřením jednoty umocněné magickou krásou Michaelovy schopnosti léčit.
Takový byl Michaelův univerzální dosah, za nějž je nesmírně velkým spektrem nejrůznějších osobností na světě hluboce obdivován. Tudíž, Michaelova fanouškovská komunita zahrnuje mnoho drobných skupinek správně smýšlejících lidí, kteří interpretují Michaela svým vlastním osobitým způsobem vyjadřování. Snad jedinou věcí, na které se příslušníci fanouškovské základny naprosto shodnou, je důležitost šíření inspirující zprávy propagující pochopení a mír.
Netvrdím, že jsem nějaký odborník na Michaelův život a jeho duši. A také je mi jasné, že mnoho příběhů a teorií v této knize nebude všemi přijato s nadšením - nicméně, jsem připraven rozproudit debatu na toto téma. Až příliš dlouho bylo Michaelovo umění haněno leností, ubohostí a obscénností lidí okolo něho.
Etický ukazatel humanity se stal až maniakálně pokřivený - mapa morálky je rozervaná na kusy. Svět postrádá sjednocující element. To jsou Michaelova slova. Chci, aby tato kniha byla pro mnohé důležitá. Tato kniha je výpovědí mého srdce. Pevně věřím, že tato kniha bude představovat protiváhu k trvalému podrývání kulturně nedocenitelné postavy, jejíž kariéra byla motivována v dějinách lidstva nevídanou snahou o pomoc a lidskost.
A to je závěr - čtenář nechť není ponechán na pochybách, co se týče nesmírného respektu a lásky, které chovám k té grandiózní osobnosti kultury všech dob - k Michaelu Jacksonovi.
Věnováno Michaelovi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | E-mail | Web | 9. února 2015 v 20:20 | Reagovat

Ou, už ten úvod je působivý. Vždy tu byla v Michaelově případě vyzdvižena jeho vzácná duše. Zároveň byl jistě i velmi silný a měl léčitelské schopnosti - o tom je také mnoho svědků z Neverlandu.

2 Zuzy Zuzy | Web | 9. února 2015 v 20:56 | Reagovat

Tak já jsem ráda, že existuje někd jak Domi a přeloží, prtože by jinak takový skvost byl pro mě nedostupný♥ Víme o tom své, Michael léčí dodnes, stačí fotka, video.. a zvlášt setkal-li se s trpícími dětmi, tak trpěl s nimi. Vždyť kolik lidí vyovědělo, že se jim po návštěvě Neverlandu vrátila chuť do života, zdraví.. takže se těším a děkuji za další překlad.

3 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 9. února 2015 v 21:33 | Reagovat

[1]:
[2]:  Ano, děkuju holky. Je to výzva do něčeho takového se pustit, ale byla by škoda o to přijít. Je to působivé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama