Melody will never die. Will NEVER die.

Povídka 2015 - kapitola osmatřicátá

3. března 2015 v 9:55 | MJJcreatePRODUCTION |  Povídka 2015
Tak dámy, tady jsem trochu pohanila Zer - Jinino umění,a le nemůže být taky furt dokonalá :D Michael vyhrál trochu nezaslouženě, ale hlavně, že vyhrál :D
Stáli proti sobě v bojových pózách a měřili se navzájem rozvášněnými pohledy. Chodili proti sobě v kruhu a koutkem úst se usmívali. Jako první vyrazil on. Usoudil, že si přece jen dovolil trochu moc, domnívat se, že právě Zer - Jin porazí v boji se zbraní zblízka. Pak si ale pomyslel, že v tomto střetnutí může pouze získat, a proto se jal vyrazit jako první. Pohnul se vpřed s tasenou tyčí a snažil se Zer - Jin šťouchnout do žeber. Ta ovšem obratně uhnula a přitom se otočila o360°. Michael byl k ní však neobyčejně blízko, a proto toho využil, v obratu se k ní naklonil a líbnul jí na rty. Šokovaně se zakymácela - nečekala to. Po chvíli se postavili tváří v tvář proti sobě.

Michael zvedl ruku, ve které svíral zbraň a vší silou se rozmáchl. Zer - Jin proti útoku nastavila svou tyč. Ozval se zvuk klepnutí dřeva o dřevo. Michaelův výpad byl přece jen silnější, než s jakým počítala a mírně se zakymácela. Zjistila navíc, že podlaha, po které chodí, je kluzká. Mírně ji to vyvedlo z rovnováhy.

"Mě nemůžeš porazit, qíngrén!" domlouvala mu Zer - Jin.

"Nebuď si tak jistá, zlato!" odvětil provokativně a vystartoval proti ní. Zer - Jin se rozběhla napříč místností a rozhodla se udělat několik salt. Předpokládala, že přistane na druhém konci pokoje a vysměje se "protivníkovi" do obličeje. S jednou věcí však nepočítala - s tím, že Michael je neobyčejně rychlý.

Při posledním saltu dopadla na obě nohy, narovnala se a v tu chvíli se unisono seběhly dvě věci - zaprvé jí na kluzké podlaze jemně podklouzly nohy a zadruhé stanula tváří v tvář Michaelovi, který čas, kdy předváděla salta, využil jednoduše k tomu, že místnost přeběhl. Tiše vyjekla a poroučela se k zemi. Dopadla na zadek a chvíli zmateně přemítala, co se vlastně stalo.

Chvilku nechápavosti využil Michael, přiklekl k ní zezadu a přiložil tyč k jejímu krku. V tu chvíli si uvědomila, jak směšně a potupně prohrála. Vztekle zavrčela a prudce vystrčila před sebe obě ruce.

"Nemám žádnou zbraň, jasný?!" prskla vztekle.

Michael upustil tyč a nyní pro změnu přitiskl své tělo zezadu k tomu jejímu. Cítil, jak divoce jí buší srdce, netušil však, zda je to tím, že ji požádal o ruku nebo jen tím, že tak neuměle prohrála. Nemohl se však ubránit a pociťoval velmi silný tlak vítězoslávy, neboť se mu ji podařilo vyvést z rovnováhy a donutit chybovat.

"Po tom druhém úderu bych každého jiného protivníka okamžitě zabila …" zašeptala tiše, nabručeně. Pohlédl dolů na ni.

"Mě jsi nic neudělala …"

"Ne!"

"Proč?"

Zvrátila hlavu a pohlédla na něj. Tvářila se provinile a k uzoufání nešťastně. Byla právě ve fázi smiřování se s tím, že tomu člověku, co se tu nad ní sklání, jednoduše ublížit nedokáže.

"Nemohla bych. To bych si jinak zmařila vdávání!"

Michael se rozzářil.

"Takže souhlasíš?"

"Jistě. Dala jsem ti své slovo - jakmile se ti podaří mě porazit, vezmu si tě!"

"A dodala jsi, že klidně i dnes!"

Zadívala se mu do očí.

"To jsem myslela obrazně!"

"Ale já ne!"

"Ty se chceš ženit už dnes?!!" zasyčela nevěřícně.

Pohlédl na hodinky, které nosil na levém zápěstí.

"Je jedna hodina v noci. Máme ještě 23 hodin na to to stihnout!"

Zer - Jin se zasmála. Přišlo jí to nanejvýš nesmyslné, ale také dobrodružné. Pak náhle zvážněla.

"A co tví rodiče?"

"Co je s nimi?"

"Nepřijedou na svatbu? Nebude jim to líto?"

"S otcem nepočítám a máma to pochopí. Mají v plánu se tu stavit příští týden …"

"A kolik lidí si myslíš, že stihneš během jediného dne pozvat?"

"Žádné. Chci, aby to bylo něco velmi tajného a aby o tom vědělo co nejméně lidí!"

"Kolik?"

"Pět …"

"Pět?! Jen pět?! Nechci vypadat jako šťoura, ale jak chceš tohle zařídit?"

"Vezmeme se v noci. V době, kdy budou všichni pokojně spát …!"

Zer - Jin se usmála a pevněji se k Michaelovi přitulila. Objal ji rukama kolem pasu a lehce se s ní pohupoval.

"Jsi blázen! Nevíš, do čeho se ženeš!" zašeptala pobaveně.

"Blázen jsem - do tebe. A ty, abys s něčím takovým souhlasila, musíš být blázen taky! Moc tě miluju Zer - Jin … a neustále mám pocit, že jsi jen něco jako ranní mlha. Mohla bys mi kdykoli zmizet a já bych to ani nezaregistroval. Po celou dobu, co jsem ve studiu nahrával album, jsem trnul hrůzou, že sem zavolám a ty tu jednoduše nebudeš a nikdo mi nebude moci říct, kde jsi, kam jsi šla nebo žes tu vůbec kdy byla. Nepřežil bych to … stal jsem se závislý na tom nebezpečí, které jde s tebou ruku v ruce. Nedokážu bez toho žít."

Zer - Jin seděla schoulená v jeho náruči a bedlivě ho poslouchala. Byla dojatá a na vrcholu blaha. Ten tajemný muž, který před rokem náhodou překročil práh její školy, jí teď vyznává lásku.

"Nikdy bych neodešla. Vždy bych byla nablízku, abych tě ochraňovala! A teď to budu dělat ještě tím spíš. Nikdo ti nezkřiví ani vlas."

Políbil ji na čelo. Přivřela oči. Seděli mlčky na podlaze vstupní haly domu, ve tmě a objímali se.

"Zavolám svému právníkovi, oddá nás a je loajální. Mě půjde za svědka Wayne … ale kdo tobě?"

"Mary!" prohlásila Zer - Jin klidně.

"Ach ano, vidíš, to je skvělý nápad. Jen …"

Zvedla hlavu.

"Co jen?"

"Je mi to líto, drahá, ale v zájmu zachování tajemství si nebudeš moci dopřát svatební šaty! Nemohu si dovolit je sem přivážet, to by se ihned provalilo!"

Zer - Jin se zasmála tím zatraceně sexy hlubokým sametovým hlasem.

"Ale miláčku - nezapomeň, koho si bereš! Jsem jednička v předstírání … obzvlášť civilní osoby mi jdou skvěle! Obstarám si svatební šaty a nikdo si toho ani nevšimne!"

Michael přimhouřil oči a měřil si svou snoubenku podezíravým pohledem.

"Snoubenko, ty máš plán! Kouká ti to z očí!"

"Samozřejmě, qíngrén, a naprosto přesně vím, kdo mi s ním pomůže!"

"Kdo?"

"Wayne!" zašeptala rázně a vtiskla Michaelovi vášnivý polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 3. března 2015 v 11:31 | Reagovat

No a je to! Zer-Jin našla svého přemožitele a hned si ho vezme, tomu říkám porážka, ale krásná a závidění hodná.. Chudák Way, snad nebude muset chodit ve svatebních šatech po cimbuří, předstírat, že je ženská s knírem:-)

2 Ja Ja | Web | 4. března 2015 v 19:11 | Reagovat

Krásne. Som veľmi rada, že Mike Zer-Jin porazil. :-) Musia sa predsa zobrať. A som fakt zvedavá, ako bude s Waynom kupovať šaty. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama