Melody will never die. Will NEVER die.

Povídka 2015 - kapitola třiačtyřicátá

11. března 2015 v 23:09 | MJJcreatePRODUCTION |  Povídka 2015
No, tak tedy, pro tentokrát jsem to trochu odlehčila, upřímně, po "hambaté" kapitole mám trochu vymleto (a také myslím na chudáka Mika, který má ještě vymletěji než-li já :-D ). Enjoy! :-)
Michael Zer - Jin donesl až k zahradnímu domku a přenesl ji přes práh. Zer - Jin se mírně usmívala, přesto se ale zdála býti zamyšlená a myšlenkami kdesi daleko. Michael jí postavil na zem, jakmile ji přes práh přenesl. Dopadla na obě nohy a jala se okamžitě upravovat dlouhou sukni, do které se jemně zamotala. Michael přistoupil k nočnímu stolku u postele a zapálil vonnou svíci. Místnost naplnilo nazlátlé, mdlé světlo. Zer - Jin přestala s úpravou sukně a soustředěně se rozhlédla po pokoji.

"Tys to vyzdobil i tady?"

"Všimla sis?"

"Samozřejmě!" vydechla v úžasu. Ode dveří k posteli byla cestička vysypaná okvětními lístky růží, na stolku stála nádoba s ledem a v ní láhev šampaňského. Na vedlejším stolku stály dvě vysoké sklenice.

Zer - Jin se usmívala, oči jí zářily. Michaelovi svítily oči při pohledu na dívku, která byla nyní jeho ženou. Pociťoval velmi silný atak touhy, pýchy a radosti. Daleko větší radosti, než jakou kdy měl při vydání a následném úspěchu alba. Donedávna se cítil silně vykořeněn a nejistý v tomto zkaženém světě - nyní měl po boku ženu, která s ním byla ochotna sdílet i to špatné. Nejen radosti, peníze, luxus a bezstarostnost - ale i nemoci, neúspěchy, žárlivé scény, noci bez jakékoli vyhlídky spánku a strach. A strach byl nyní něčím, co mu přišlo jako něco velmi cizího a neznámého. Jak by mohl mít po boku této ženy strach? Má přece svou Zer - Jin, tu, která umí vládnout zbraněmi.

Zer - Jin mezitím přistoupila k posteli a pozorně si ji prohlížela. Michael nechal postel upravit tak, aby byla opatřena závěsy. Vždy měl při milování neodbytný pocit, že by mohli být viděni a vyrušováni - nyní stačilo okolo nich zatáhnout závěs a mohli mít nerušené soukromí. Přistoupil zezadu ke své ženě.

"Líbí?"

"Ano. Je to … tajemné! Jako příslib něčeho … sexy vulgárního." Tiše se zasmála a oči jí zajiskřily.

"Chceš říct, že jsi svolná k něčemu sexy vulgárnímu?" zeptal se Michael zastřeně a lehce jí pohladil po plecích. Prohnula se proti jeho dotekům jako kočka a svůdně zašeptala.

"Bylo by mi platné, kdybych svolná nebyla?"

"Bylo. To bych ti dal jen pusinku na dobrou noc a šel bych si po svých …"

Zatvářila se naoko vyděšeně.

"To ne! Co bych si počala?! To bych tě pak musela zabít za to, žes nechal roztouženou dívenku napospas!"

Michael se pousmál a olízl si rty.

"To bych neudělal! Říkáš roztouženou? Tak to abych začal plnit své manželské povinnosti, že?"

"To bych prosila …" zašeptala. Michael sjel z jejích ramenou k zádům a uchopil konce stužky, kterou byl svázán korzet šatů. Jemně a k zbláznění pomalu rozvázal mašli a jal se stužku vytahovat z oček. S každým dalším uvolněným očkem se odhalovala část Zer - Jininy alabastrové kůže poseté jizvami. Miloval ty jizvy! Zbožňoval každou jednu z nich a styděl se za to. Zer - Jin přitlačila ruku ke svým ňadrům, aby zachytila uvolňující se korzet. Michael vytáhl stuhu z posledního očka, pomalu a lenivě ji smotal a odhodil na stranu. Položil ruce na Zer - Jinina záda a ještě více rozevřel korzet na jejích zádech. Palcem přejížděl po jizvách a cítil, jak se Zer - Jin začíná chvět.

"Tak moc jsou citlivé?" zašeptal.

"Nesmírně." vydechla.

Uchopil ji za ramena a otočil si ji k sobě čelem. Stále si přidržovala šaty na dekoltu. Sklonil se a vyhledal její rty. Políbil ji nesmírně něžně a láskyplně. Beze zbytku mu polibky vracela, slastně u toho přivírala oči. Vztáhl ruku, pohladil jí po šíji a krku, až se dotkl spony, která věznila její vlasy. Rozepnul ji a Zer - Jininy kaštanově hnědé, dlouhé vlasy se jí rozutekly po zádech. Vydechla. Pustil její rty a narovnal se. Uchopil ji jemně za ruku, kterou si přidržovala šaty. Mírně se zarděla.

"Neboj se, miláčku, ukaž se mi v celé své nádheře! Jsem tvůj muž a chci tě znát celou!"

Uvolnila ruku a šaty se svezly na zem. Stála před ním jen v krajkových kalhotkách a podvazkách. Za jedním z nich měla zasunutý nůž. Michael nasucho polkl, nemohl se na tu krásu vynadívat. Nyní měla ruce volné a mohla se začít věnovat ona jemu.

Vztáhla ruce k jeho krku a uchopila do nich cíp jeho kravaty. Zatáhla tak, aby se musel naklonit. Vtiskla mu vášnivý polibek, jemně ho kousla do spodního rtu. Tlumeně sykl. Šikovnými prsty kravatu rozvázala a odhodila ji na stranu. Z ramen mu shodila černé sako. Stál před ní v košili, kalhotách … a šlech. Pomalu si přejela rukou po stehně a uchopila střenku nože. Vytáhla jej, přiložila ostrou čepelí ke kšandě a prudce trhla. Přeřízla šli jediným čistým řezem. To samé udělala i s tou druhou. Michael se na Zer - Jin díval se směsicí touhy, odevzdanosti a jemné nervozity - miloval svou nebezpečnou Sisi a zároveň byl trochu nesvůj, když v ruce třímala zbraně. Postavila se na špičky a políbila ho. Šle shrnula dolů a s nimi i jeho černé kalhoty. V zápalu vášně ho začala líbat na krku a během toho mu rozepla košili a stáhla mu ji z ramen. Nůž uchopila za čepel a prudce jej odhodila na stranu. Zabodl se do zdi, ve které ještě dlouho vibroval.

Zer - Jin se posadila na postel a Michaela stáhla s sebou. Nyní se líbali už velmi náruživě, oba byli více než připraveni ztvrdit svou lásku milostným aktem. Náhle se Michael od Zer - Jin odtrhl, natáhl se přes ni a uchopil do ruky závěs. Trhl jím, závěs se rozprostřel kolem jejich postele a vytvořil dokonalé soukromí. Přes látku závěsu procházelo mdlé světlo ze svíce, vše vypadalo tajemně a hutně eroticky.

Vrhli se na sebe s lačností sobě vlastní. Byli vedeni láskou a oddaností, znali se navzájem dokonale a nebylo potřeba nic předstírat nebo se něčemu chtít vyvarovat. Milovali se celou noc, jen s malými přestávkami, kdy dřímali schouleni v náruči toho druhého.

Se svatební nocí skončili až nad ránem, vyčerpaní, ale šťastní. Michael si té noci dal velmi záležet, aby vyhověl veškerým tužbám své ženy, Zer - Jin byla na výsost spokojená a opět mírně překvapená tím, co uměl. K ránu usnul dříve, než-li ona. Zer - Jin se k němu přitulila a přikryla je oba lehkou pokrývkou. Za několik minut spala i ona. Hluboce a s radostnými myšlenkami. Šampaňského se ani nedotkli.

KONEC DRUHÉ ČÁSTI

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeňka Zdeňka | E-mail | 12. března 2015 v 9:46 | Reagovat

Nádherně napsána kapitola,jsem dneska celý den v pracovní procesu, není mě dobře, ale po přečtení dnešního dílku jsem se na chvilku přenesla úplně jinam. Ach jo, Dominiko díky moc 😃😃😃😃😃

2 Nefra Nefra | 12. března 2015 v 17:01 | Reagovat

Krásně si tu svatební noc užili,aby ne s takovým ženichem :-P .

3 Zuzy Zuzy | Web | 12. března 2015 v 20:41 | Reagovat

Nádhrera, rmantika a především láska, už vidím ty kšandy ,ajk vystřelí vzhůru, když je přeřízne nožem.. kterej pak zapíchne do zdi.. Mike musí být v rauši! Má rád nebezpečí.. :-)

4 hanylen hanylen | E-mail | Web | 13. března 2015 v 23:35 | Reagovat

No chtít dát jen pusinku na dobrou noc a jít si po svých, asi bych použila biče Indiana Jonese, abych si Mika přitáhla :D  :-D. Ale nakonec byl manželství jaksepatří zpečetěné, i když, ehmm i předtím :D  :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama