Melody will never die. Will NEVER die.

Povídka 2015 - kapitola osmačtyřicátá

2. dubna 2015 v 20:51 | MJJcreatePRODUCTION |  Povídka 2015
Běžela, co jí síly stačily. Nutno uznat, že se nesmírně přemáhala. Skutečně se necítila vůbec dobře. Měla nezdravě zbystřené smysly a uvnitř těla se chvěla. Umělé osvětlení ve vstupní hale se jí bolestivě zabodlo do očí. Prudce vystřelila ruce, aby si dlaněmi chránila zraky. Vyběhla ven, kde byla tma. Oči ji okamžitě bolet přestaly, teď však začaly slzet. Urychleně si je otřela.
Otočila se a napůl nakročená očekávala Michaela. Ten za ní vyběhl vzápětí a něco hlasitě halekal. S hrůzou se přistihla přitom, že její mozek vůbec nedokáže jeho výkřiky složit do slov. Hlasitě se smál a doháněl ji. Jeho výkřiky se jí zabodávaly bolestivě do uší.
Nechtěla však zkazit zábavu - obzvlášť, když ho k tomu sama dovedla. Opět se rozběhla. Běžela neznámo kam. Zkrátka si vybrala směr a tudy utíkala. Neslyšela za sebou žádný zvuk. Doběhla k bazénu a otočila se. Všude byla jen tma a ticho. Michaela nebylo vidět. Překvapeně zamrkala a začala přemítat, co jej tak zdrželo.
Rozhlížela se kolem sebe a snažila se prohlédnout tmou. Pochopitelně se jí to nedařilo, tma byla skutečně neprostupná. Založila ruce v bok a jal se jí zmocňovat vztek. Ona se tu namáhá a on někam zalezl! To mu nedaruje! Svěsila ruce a rozhodla se vrátit zpět do domu.
Vtom se Michael vyřítil ze tmy. Běžel přímo k ní a usmíval se od ucha k uchu. Byla náhle tak překvapená, že před jeho atakem nestačila uhnout. On se domníval, že do ní jen jemně šťouchne a ona se uhne a odběhne pryč. Jenže v tomto momentě měla lehce zpomalené reakce - a tak tedy neuhnula. Michael do ní vrazil celým tělem, hlasitě vyhekla, byla odražena nazad a začala padat směrem do bazénu.
Michael si v tu chvíli uvědomil, že mu plán nevyšel, zatvářil se vyděšeně a snažil se Zer - Jin v letu zachytit. Výsledkem bylo, že ji pouze uchopil za cíp haleny, která se vahou jejího padajícího těla roztrhla vejpůl. Nyní tedy padala do vody a okolo těla jí navíc vlály cáry jejího vlastního oděvu. Stačila ještě vykřiknout a zhluboka nabrat vzduch do plic, a už zela celým tělem v náruči chladivé vody.
Paradoxně měla tato situace dopad spíše pozitivní. Chladná voda, do které byla tak náhle vhozena, jí osvěžila a dokonale nastartovala všechny smysly, které byly až doteď zastřené a letargické. Bez sebemenšího náznaku paniky dopadla rovná jak svíce až na dno, od kterého se následně odrazila a vystrčila hlavu nad hladinu. Vlasy měla zplihlé, make-up rozmazaný a šaty roztrhané a nasáklé vodou. Vypadala jako hastrman a to nebylo zanecháno bez odezvy.
Michael nejdříve zděšeně pozoroval hladinu bazénu, kam jeho vinou Zer - Jin spadla a s hrůzou pozoroval, jak bez sebemenších známek pohybu klesá až na dno. Poté se však zatřepetala jako ryba a rychle se ode dna odrazila. V momentě, kdy z vody vykoukla její hlava, neudržel se a propukl v nekontrolovatelný smích. Její obličej hrál všemi barvami a hlavně výraz stál za to. Nemohl si pomoci, klekl si na kolena, rukama se zabořil do trávy a chechtal se jak blázen.
Zer - Jin mezitím vylezla z vody, vyždímala si z vlasů kapalinu, nahnula se zpět k bazénu a ve vodě si umyla umazaný obličej. Když s tím skončila, opět vypadala jako atraktivní mladá dáma - mokrá až na kost. Nakvašeně na Michaela shlížela a mírně kašlala.
"Ty!! Počkej, já ti ukážu!" zahřměla, vyštrachala se na nohy a běžela za Michaelem. Ten pobaveně zavýskl, rychle se postavil a dal se na útěk. Zer - Jin však byla rychlá, pokud jí opravdu o něco šlo. A teď jí šlo o pomstu. Dohnala Michaela a strčila do něj. Vyjekl a se smíchem se rozplácl v bahně na trávníku Neverlandu. Nyní se pro změnu rozesmála Zer - Jin. Otočil se a ublíženě vykřikl.
"Podívej se, jak vypadám!!! To není fér!!"
"Co není fér???!!! Je to jen spravedlivá odplata!! A vůbec se ke mně nepřibližuj - čuně!!" Shlížela na Michaelovu dříve bělostnou košili, nyní opatlanou bahnem a smála se. Michael si odfrkl, vystřelil ruku a svalil křičící a bránící se Zer - Jin na sebe.
"Ne!!! Bože!! To není možný!" řvala jak zjednaná a snažila se vymanit z Michaelovy náruče. Ten se jen smál a škodolibě dodal:
"Jsme manželé, lásko, musíme se dělit o všechno! I o bahno!" To už se rozesmála i Zer - Jin a chvíli nemohli přestat. Pak se Zer - Jin najednou narovnala a v mžiku si přetáhla roztrženou, promočenou halenu přes hlavu.
"Pokud by pán potřeboval kousíček buničiny na omytí …" provokovala a nebezpečně se s látkou přibližovala k Michaelovu obličeji. Ten vykřikl, odstrčil Zer - Jin, která se sesunula vedle něho, a rychle vstal.
"Tak to ani náhodou!! Já teď potřebuju koupel!" řekl a o překot se rozběhl směrem k bazénu. V polovině cesty se zastavil, vrátil se k Zer - Jin, uchopil ji za ruku a prudkým trhnutím ji vytáhl na nohy.
"A madam pochopitelně taky!"
"Ne!! Do vody ne!! Já se nechci koupat, dneska není sobota!!" křičela prosebně a Michaela to velice bavilo. Doběhli až k bazénu. Michael neotálel, skočil do něj ihned a Zer - Jin strhl s sebou. Chladivá voda opět pohltila celé její tělo - nebylo to nepříjemné, ale dlouhé úzké kalhoty se namočily a jako pijavice se jí přisály k nohám - to už nepříjemné bylo. Znovu si dala záležet a nehýbala se, aby mohla klesnout až ke dnu. Michael naproti tomu skočil do vody a okamžitě se v ní začal třepotat a rejdit, očividně neměl v povaze udržovat klid a úroveň.
Mlátil sebou ze strany na stranu, střídavě se potápěl a vynořoval a výskal u toho radostí. Zer - Jin dopadla nohama na dno bazénu, lehce se od něj odrazila a doplavala ponořená až k Michaelovi. Měla na něj přichystanou menší pomstu za zničenou halenu. Nepozorovaně k němu připlavala a v rychlosti, která se dala srovnávat s rychlostí světla, uchopila do rukou zapínání kalhot, rozepnula je a v mžiku mu je stáhla dolů - ve vodě to šlo lehce.
Michael nejdřív netušil, co se stalo, pouze vyděšeně vyjekl a sklonil hlavu v hladině. Zer - Jin se v tu chvíli vynořila na opačném konci bazénu a kalhoty třímala vítězoslavně v ruce. Michael přimhouřil oči a pomstychtivě na Zer - Jin zhlížel.
"Mám je! Jedna nula pro mne, lásko!" vykřikla Zer - Jin a vyhoupla se na hranu bazénu. Prudce pohodila hlavou, vlasy jí v jednolitém pramenu dopadly na záda, jala z nich ždímat vodu. Michael, lehce potupen a bez kalhot, k ní doplaval a stále si ji měřil zamračeným pohledem.
"Je ti doufám jasné, že tahle podpásovka nezůstane bez odezvy?!" promlouval k ní tajemně.
"Vážně?! A co by se mi mohlo stát?!"
"Mohla bys taky jen tak mimochodem přijít o kalhoty!"
"Fakt?! Tak jako jsem před chvílí přišla o halenu?!" protáhla vyzývavým hlasem. Michael k ní již doplaval a nyní měl ruce položené na okraji bazénu, přesně okolo Zer - Jininých nohou.
"Přesně tak!" zahlaholil.
Zer - Jin přestala se ždímáním vody z vlasů a drze na Michaela vyplázla jazyk. Ten se v tom okamžiku zapřel za ruce, vyhoupl se na hranu bazénu, chytil Zer - Jin kolem pasu a strhl ji na sebe. Povolil zapření a i se Zer - Jin klesl zpět do bazénu. Nebránila se, uchovávala jej v přesvědčení, že má nad ní moc. V momentě, kdy se Michael s ní v objetí odrazil nohou od stěny bazénu, nabrala zhluboka po plic vzduch a prudkým trhnutím směrem dolů vyklouzla z manželova objetí. Odplavala několik metrů od něj a vynořila se nad hladinou.
"Mě jen tak lehce neoblafneš, qíngrén!" podotkla s úsměvem. Michael na ní chvíli překvapeně zíral, poté se k ní začal pomalými tempy přibližovat.
"Jsi nezkrotná! Sakra, proč jen nemůžu mít za ženu poslušnou holku?!" prskal naoko nakvašeně. Zer - Jin ho obezřetně sledovala. Každým tempem se přibližoval k ní, ona naproti tomu vždy o kousek couvla. V rychlosti se ohlédla za sebe a uvědomila si, že brzy nebude kam couvat. Brzy bude muset z vody vylézt.
"Ty bys chtěl poslušnou?!" zahlaholila provokativně. Michael posměšně odfrkl.
"Asi si dokonale neuvědomuješ, koho sis vzala! Víš, co by ostatní daly za to, aby mě měly doma?!" protáhl záměrně sebevědomým hlasem. Zer - Jin zaklonila hlavu a zasmála se hlubokým hlasem.
"Ale já nejsem jako ostatní, lásko! A provokovat tě mě moc baví!" prohodila drze. Michael zrychlil tempo, doplaval až k ní … a pak se najednou vyšvihl na okraj bazénu a vylezl z vody ven. Tvářil se nanejvýš povýšenecky a zamračeně na Zer - Jin zíral. Chvíli nevěděla, co si myslet, jestli to na ni hraje nebo zda se skutečně rozzlobil. Michael se však otočil čelem k ní, vyplázl na ní jazyk a naoko ublíženým hlasem prohlásil:
"Tak a teď mě to přestalo bavit! Jdu domů!" a rozešel se rázným krokem směrem k budově - bez kalhot, jeho sexy pozadí v boxerkách se pohupovalo ze strany na stranu. Zer - Jin nevěřícně roztáhla ruce a sama se také začala štrachat z vody ven. Tuto náhlou změnu Michaelovy taktiky neočekávala. Michael už byl u dveří, když tu náhle se otočil a velmi pobaveně řekl:
"A tebe, má lásko, nechám tady! Než si uvědomíš, že tvoje manýry vždycky nejsou na prvním místě!"
Zer - Jin se rozešla směrem k němu.
"No moment! Snad mě tady nenecháš ve tmě mokrou až na kost?! To není fér!"
Michael se zasmál a už otevíral dveře.
"Najednou to není fér?! Ale ne, miláčku, to je jen spravedlivá odplata, jak sama říkáš!" Zer - Jin ho popravdě řečeno vnímala jen napůl. Stále si prohlížela jeho štíhlé tělo, které se rýsovalo pod mokrým oblečením. Michael si všiml, na co se soustředí a svůdně pronesl:
"A pokud chceš mít něco z tohohle k dispozici, budeš muset najít řešení, jak se ke mně dostat!"
Otočil se, vklouzl do domu, zabouchl za sebou dveře - a zamkl. Zer - Jin nevěřícně zalapala po dechu. Chvilku jí lomcoval vztek - jak si mohl dovolit nechat ji tu takhle promočenou a zamknout před ní dveře?! Poté se trochu uklidnila a jala se postarat sama o sebe. Opět si vyždímala vodu z vlasů, upravila si k tělu přilepenou podprsenku, pod kterou se jí rýsovaly bradavky. Poté bylo načase sjet rukama odshora dolů po kalhotách a snažit se tím z nich alespoň trochu vyždímat vodu. Když s tím byla hotová, začala přemýšlet. Netrvalo jí ani příliš dlouho, vlastně od počátku měla jasno v tom, co udělá. Vzdychla si a vydala se k přednímu křídlu domu - k balkonu.
Vzhlédla a prohlédla si, co ji čeká. Zhodnotila situaci, znovu si vzdychla a uchopila do ruky první sloup. Vtom se na balkóně zjevil Michael - měl stejně jako Zer - Jin lehce osušené vlasy, vyměněnou košili - avšak kalhoty si neoblékl.
"Věděl jsem, že na to přijdeš!" křikl na ni dolů. Rukama se provokativně opřel o zábradlí.
Zer - Jin se s funěním vyhoupla na zábradlí přízemního balkonu. Zůstala na něm stát a ukázala na Michaela prstem.
"Jen počkej! Tohle si vypiješ!" zahučela a vyskočila do vzduchu. Za letu se oběma rukama pevně chytila spodní šprušle středně položeného výklenku. Zaručkovala a ocitla se na konci opěry. Jemně se rozhoupala a pak prudce vykopla nohy. Akcelerace ji dovolila pustit se zábradlí a byla doslova odhozena na další balkón, těsně pod Michaelovým. Mezitím hovořila.
"Radila bych ti, aby sis v zájmu zachování zdraví tu košili rovnou sundal!" Slyšela, jak se Michael nahoře nad ní svůdně zasmál.
"A to proč?!"
"Protože fyzická námaha takovéhoto druhu mě vždycky vzruší!" Nadskočila, zahákla se za sloupek, vyvinula sílu a k hornímu balkónu doslova vyrotovala. Ocitla se asi metr nad obrubou balkónu, očima vyhodnotila situaci a poté nohama jistě dopadla na betonovou obrubeň. Přiklekla, aby nabyla jistoty a přimhouřenýma očima shlížela na Michaela.
Musela se tvářit nesmírně zastrašujícím způsobem, poněvadž Michael nasucho polkl a o překot zacouval směrem od ní. Narovnala se a lehce jako kočka seskočila z obrubně na zem. Založila si ruce na prsa a pohodila hlavou směrem k němu.
"Tak šup! Co jsem ti řekla?!" Domnívala se, že se bude různě vykrucovat a hrát si na nevědoucího, ale mýlila se. Její muž naopak prudce zvedl ruce a roztřesenými prsty si začal rozepínat knoflíky na košili, kterou posléze odhodil na stranu. Zer - Jin znala tento jeho pohled - směsice touhy a zděšení. Skutečně se musela tvářit jako nějaká domina - zdál se být vyveden z míry a vzrušen. Což ostatně poznala snadno na jeho vzedmutých boxerkách.
Náhle jí hlavou prolétla chlípná myšlenka, kterou se ihned rozhodla zrealizovat.
"Spodní prádlo taky!" Michael vytřeštil oči a nevěřícně zalapal po dechu.
"To … nemůžeš myslet vážně!" opět o krok couvl. Nyní se nacházel na hranici mezi ložnicí a balkonem. Přesto, kdyby šel někdo okolo a hodně by zaostřil zrak, mohl by ho vidět.
"Naopak lásko, myslím to smrtelně vážně! A ty budeš vzorný manžel a rád své ženě, která se tak namáhala, aby se sem dostala, vyhovíš!" pronesla s jistotou v hlase. Michael zrudl až za ušima, nervózně si odkašlal, přesto však uchopil do rukou cípy svého spodního prádla a stáhl je dolů. Měl u toho zavřené oči - nejspíše hanbou.
Zer - Jin stála, sama spoře oděna, ve dveřích ložnice, kam Michael pod vlivem zděšení zacouval a mlsně si olizovala rty. Usoudila, že je nejvyšší čas oplatit mu ten incident, který se odehrál před jejich svatbou. Michael stál naproti ní, jak jej Pánbůh stvořil, se zavřenýma očima.
"Otevři oči!" zavelela. Nasál vzduch do plic, stálo ho to nemalé úsilí, ale ano - otevřel je. Zíral na svou ženu, kterak si ho nestoudně prohlíží. Měl jemný třas v rukou, mozek mu velel zakrýt si inkriminovaná místa, ale odolal.
Zer - Jin se pohnula směrem k němu, velmi zamyšleně a k uzoufání pomalu.
"Výborně …" zašeptala zastřeným hlasem, obešla ho a prohlížela si jej i zezadu. Jako vystavené zboží, napadlo Michaela. Vtom ucítil, jak Zer - Jin zlehka položila ruce na jeho plece. Zachvěl se a přivřel oči.
"Jak se cítíš?" zašeptala mu do ucha.
"Jak hloupý kopáč!" pronesl znenadání. Zer - Jin opět stanula před jeho obličejem, rukou ho přitom zlehka hladila po hrudníku a krku. Překvapeně se mu zadívala do očí.
"Jak to myslíš?!"
"V hlavě mi neodbytně zní přísloví - kdo jinému jámu kopá …"
Zer - Jin jej opět obešla, uchopila do rukou jeho půlky a silně stiskla. Šokovaně se zajíkl.
"Nejsi hlupák! Jsi statečný muž! Můj muž! Odvaha ti nechybí - a za to si zasloužíš odměnu!"
Poprvé za celou dobu otočil hlavu a očima vyhledal Zer - Jin. Ta od něj poodstoupila a naznačila mu prstem, že si má lehnout na postel. Pomalu se k posteli rozešel a v hlavě mu zněl varovný signál, že tuto noc to bude on, kdo bude prosit o milost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nefra Nefra | 3. dubna 2015 v 22:46 | Reagovat

Tedy Domi,prosmála jsem se celou kapitolou :-D .A představivost zase letí.... :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama