Melody will never die. Will NEVER die.

Sdělovací okénko aneb U mě doma straší

25. července 2015 v 13:27 | MJJcreatePRODUCTION |  Osobní vzkazy
Ahoj, zdravím Vás a omlovám se za nečinnost. V následujících dnech se ji budu snažit napravit a přidám další díl překladu. Poslední dobou jsem hodně unavená, je to důsledek práce, učení a taky toho vedra. Do předvčerejška to bylo všechno jaksi únosné, ale před dvěma dny se věci najedno zhoršily.

Ano, u mě doma straší. Ano, mám doma ducha. Ne, nejsem cvok ani vyšinutec, mám to potvrzeno od pána přes paranormální jevy.

Začalo to všechno před dlohými patnácti lety (musela jsem hodně lovit v paměti, abych si přesně vzpomněla). Bylo mi šest let a jedné noci jsem v koutě našeho obývacího pokoje zahlédla postavu. Tmavou postavu se zařivě svítícíma očima. No, spíš to byly asi díry po bulvách, duchové oči nemají. Ale zářily. Hodně. Postava měla na sobě podivný hábit ... a oprátku kolem krku. Něco šeptala. Já stála hrůzou přikovaná na místě a třásla jsem se strachy ... a zimou. V jednu chvíli jsem měla dojem, že se snad strachy pozvracím. Nestalo se. Duch po pár sekundách zmizel.
Následujících několik dnů jsem strávila tím, že jsem si vsugerovávala, že jsem "to" určitě neviděla. Byla bych se spokojila i vědomím, že mi na chvíli ruplo v bedně. Pak se ale "to" objevilo znovu. V noci v nohách mojí postele. Stálo to tam a nechtělo se to pohnout.
Následovaly další a další noci hrůzy - náhlé nevysvětlitelné blikání lampičky, klepání na dveře, za kterými nic nebylo, smích ... zvuky, jako kdyby někdo běžel po chodbě, ale samozřejmě tam nikdo neběžel. A samozřejmě nikdo nebyl doma, ovšem kromě mě.
Teď možná sedíte s pusou dokořán anebo si myslíte, že melu kraviny, ale bohužel ne. Kontaktovala jsem jednoho pána, co dokáže vysvětlit paranormální jevy (ačkoli jsem si myslela, že něco takového, jako démonolog existuje jen ve filmech). Přijel a chvíli se u nás rozhlížel. Pak i řekl, že "to" vidí (neuvěřitelně se mi ulevilo) a že je "to" na mě pěkně nasraný. Prý jsem po dlouhých desetiletích jediná, kdo "to" vidí a slyší a tím pádem "to" u nás musí "žít" a strašit. Že prý jsem důvod, proč "to" nemůže dojít pokoje. Mluvil, jako kdybych o to bůhvíjak stála nebo co...
Pak mi pověděl, že ve své knihovně (ona existuje i knihovna paranormálních jevů) našel zmínku o našem domě - že prý na tom místě kdysi stál pivovar a místní sládek tu spáchal sebevraždu ... oběšením (tím se mi až hrůzně dobře vysvětlila ta oprátka). Řekl mi ale taky, že na tohle specielně by pomohl nějaký druh vymítání, ale jelikož jsme všichni y rodiny skrz naskrz ateisti, tak by to bylo k ničemu a víc, že mi poradit nedokáže.
Bohužel se to tím nevyřešilo, spíš se to zhoršilo. Duch se totiž doopravdy nasral. Pravidelně mě budí ze spaní (ťukáním se zrcadla a na okenní tabulky), poťouchlým smíchem, ale i hůř. Jednou jsem šla v noci na toaletu, otevřela jsem dveře a ty se najednou prudce zavřely a praštily mě do nosu, spustila se mi krev ... a ozval se smích. Pak byl na několik měsíců klid (což je ve svý podstatě ještě horší, než když se to pravidělně dělo). Začalo to opět před dvěma dny.
Nejdřív to byla hlava, co se mi zjevila za oknem a tlemila se mi. No a včera to bylo klepání zevnitř ze zrcadla. Zrovna jsem dřímala a neuvědomila jsem si to včas, takže se "to" nasralo a rozkřáplo mi to zrcadlo na milion střípků.
Ano, musím si prostě přiznat, že v mým baráku straší.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdeňka Zdeňka | 25. července 2015 v 15:03 | Reagovat

Ahoj Domi,pomáhají fialové svíčky, určitě to má nějaký důvod. Nikdy se to neděje jen tak.Znám tyhle věci poměrně dobre. Ráda Ti poradím.Neublíží, ale n esmis se bát. Ze strachu se pak dejou maléry.Většinou ro jsou rodině záležitosti, nebo věci, které souvisí s tím místem,kde se objevují.

2 hanylen hanylen | E-mail | Web | 25. července 2015 v 16:35 | Reagovat

Domi, ne vůbec tě nepoderřívám. Lidé se někdy budou asi divit - teda ti, co se smějí a posílají k psychiatrovi. Víš, že po tom, co jsi psala, jsem myslela na ten barák a jestli se tam něco nestalo. No a tys to potvrdila. Teď jenom pro zajímavost s tím pánem a co ti říkal. Jen otázka - věděl přesně, co jsi viděla jako malá? Tedy tu postavu se smyčkou? Já vím, budu asi taky směšná, ale když jsem byla malá, viděla jsem v pokoji ve tmě stříbřitou postavu, jakoby obrys. Začala jskem křičet a přišel taťka. Otevřel dveře pokoje a ta postava stála vedle. Vidíš to? Ne. Neviděl. A ona postupně mizela. Stojí vedel tebe. Přímo vedle. Bylo to takové, že na to dodnes nemůžu zapomenout. A to je zvláštní. O nočních můrách, stále stejných ani nemluvím. A pak to přestalo.

3 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 25. července 2015 v 17:28 | Reagovat

[1]: Děkuji mockrát Zdeni. Snažím se nebát, ale mnohokrát to dost dobře nejde. Když jsem sama doma a najednou někdo z kuchyně zařve "Pojď sem!,  málem se po* strachy. Vím, že tam nikdo není a bojim se vyjít z pokoje. Ty svíčky zkusím, už opravdu nevím kudy kam.

[2]: Ano Hani, popsal mi postavu v hábitu se smyčkou kolem krku. A zeptal se mě na fotky, zda na nich není nějaká postava. Koukli jsme na ně a zjistili, že tam není postava, ale podivná zářivá tečka u mého ramene. Je to děs, od včerejška se to furt tlemí a práská to dveřma.

4 hanylen hanylen | E-mail | Web | 25. července 2015 v 20:39 | Reagovat

Domi, myslím, jestli jsi mu řekla o tom snu, co jsi viděla...o té postavě sama

5 mjjcreateproduction mjjcreateproduction | 25. července 2015 v 23:34 | Reagovat

[4]: Nejprve mi ji popsal on, až pak jsem mu to řekla. A mě se o ní nezdálo ve snu, viděla jsem ji normálně v bdělém stavu v nohách postele.

6 hanylen hanylen | E-mail | Web | 26. července 2015 v 0:03 | Reagovat

[5]: Jo, to jsem myslela, že se toho třeba mohl chytit. Ale takhle to vypadá vážně :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama